Aktualności

Całodobowa Adoracja

W środę 14 października 2015r. nasza Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Chrystusa Króla królów i Pana panów rozpoczęła już po raz szesnasty całodobową adoracje Najświętszego Sakramentu, włączając do Wielkiej Całodobowej Nowenny Adoracyjnej w Polsce trwającej od Święta Podwyższenia Krzyża do Święta Chrystusa Króla.
Do modlitwy adoracyjnej włączyły się Kółka Różańcowe w naszej parafii a także Wspólnota Dla Intronizacji NSPJ Chrystusa Króla z parafii Juszczyna w ilości ok. 50 osób z Ks. Proboszczem Kazimierzem Bubą opiekunem Wspólnoty, oraz członkowie Wspólnoty z Lalik. W czasie adoracji modliliśmy się o potrzebne łaski dla siebie, naszych parafii, oraz wynagradzali Bożemu Sercu za nasze grzechy. Nowenna rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 17.00, którą odprawił Ks. Waldemar Niemiec – nowy proboszcz w naszej parafii – w asyście z Ks. Bronisławem Martyniakiem emerytem, pierwszym i wieloletnim opiekunem naszej Wspólnoty i Ks. dr. Wojciechem Medwid, Diecezjalnym Opiekunem Wspólnot.
Modliliśmy się również w następujących intencjach:
1. Wynagradzającej za grzechy osobiste i społeczne
2. W intencji naszej Ojczyzny Polski i rządzących
3. Za prezydenta Andrzeja Dudę o potrzebne łaski
4. O dokonanie Intronizacji NSPJ w Polsce
5. O pokój na świecie
6. O rychłą beatyfikację Służebnicy Rozalii Celak
7. O dobre przeżywanie i obfite owoce Światowych Dni Młodzieży.

Animator Wspólnoty
Jan Zemczak

DSC01161
DSC01162
DSC01163
DSC01164
DSC01166

Leave a Comment