Ogłoszenia

21 niedziela zwykła 21 VIII 2016 r.

Bóg pragnie wszystkich obdarzyć swoim zbawieniem, dlatego do każdego kieruje swoje słowo i zaprasza na ucztę eucharystyczną. Niedzielne spotkanie z Chrystusem niech będzie znakiem naszej wiary, abyśmy nigdy nie wzgardzili Tym, który do końca nas umiłował.

 1. Dzisiejsza składka (kopertowa) przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii. (ocieplenie i tynkowanie 80 m)
 2. Bóg zapłać organizatorom pielgrzymki do Kalwarii na Dróżki oraz prowadzącym: p. Wiesławowi Prochot, Leopoldowi Pszczółka, Reni Trzopek, Jackowi Kupczak, orkiestrze i wszystkim uczestnikom. (27.XI. nd. 7.30)
 3. Dzisiaj o 16.30 Nabożeństwo Różańcowe.
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  poniedziałek 22 sierpnia – wsp. NMP Królowej
  środa 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja ap.
  piątek 26 sierpnia – uroczystość NMP Częstochowskiej
  sobota 27 sierpnia – wsp. św. Moniki
 1. W piątek w naszej parafii przypada diecezjalny dzień całodziennej adoracji Pana Jezusa w Najświętszy Sakramencie. Adoracja potrwa od godz. 7.00 do 18.00. Zachęcam do dłuższej modlitwy w tym dniu. Plan adoracji:
 2. Wspólnota Intronizacyjna zaprasza w piątek na adorację Pana Jezusa od godz. 17.00 szczególnie Różę św. Jana Kantego.
 3. Za tydzień przeżywać będziemy odpust parafialny. Świętować będziemy jubileusze kapłaństwa: srebrny naszego rodaka ks. Dariusza Zonia, diamentowy ks. Bronisława Martyniaka, oraz żegnać będziemy odchodzącego na inną placówkę ks. Edwarda Laszczaka. (życzenia)
 4. Sumę odpustowa będzie sprawowana o godz. 11.00, nie będzie Mszy św. o godz. 9.30
 5. Serdecznie zapraszam na sumę odpustową całą parafię, a szczególnie orkiestrę, chór, poczty sztandarowe, zastęp strażaków, dzieci komunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatów, panie z KGW do niesienia feretronów.
 6. Okazja do spowiedzi – codziennie przed Mszą św.
 7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

PLAN   ADORACJI   26.VIII.2016r.

7.00 – Zoniowie i Syptowie
8.00 – Zabrodzie
9.00 – Kremple, Sztani, Prochoci
10.00 – Potok – część górna
11.00 – Potok – część dolna
12.00 – od Gminy do Domu Nauczyciela
13.00 – wzdłuż drogi żywieckiej
14.00 – Pod górą
15.00 – Godzina Miłosierdzia
16.00 – Domki wokół kościoła
17.00 – Grupa Intronizacyjna

Leave a Comment