Ogłoszenia

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 8 I 2017 r.

Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Wspominamy dzisiaj swój własny chrzest i w duchu wdzięczności kierujemy serca ku Temu, który zasiada po prawicy Ojca i jest prawdziwym Barankiem gładzącym grzechy świata.

 1. Bóg zapłać p. Ludwice Medwid za obrus ołtarzowy.
 2. Bóg zapłać wszystkim pomagającym odśnieżać przy kościele.
 3. Dzisiaj o 16.30 Różaniec
 1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską „Kolędę”. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Ofiary te przeznaczone będą w części na diecezję, w części na naszą parafię, w części dla chodzącego kapłana.
 2. Na środę na Mszę św. oraz spotkanie zapraszam rodziców dzieci przygotowująch się do pełnego uczestnictwa we Mszy św.
 3. Na czwartek na godz. 18.00 zapraszam wszystkich parafian i Radę Parafialną Duszpasterską chcących porozmawiać o duszpasterstwie naszej parafii.
 4. Na sobotę po Mszy św. zapraszam wszystkich parafian i Radę Parafialną ds. Ekonomicznych, chcących porozmawiać o sprawach ekonomicznych naszej parafii.
 5. Wspólnota Intronizacyjna zaprasza w piątek na adorację Pana Jezusa od 16.00 szczególnie Różę św. Alojzego Orione.
 6. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii.
 7. Zespół Regionalny „Magurzanie” z Łodygowic serdecznie zaprasza wszystkich Parafian w Niedzielę 15.01.2017r. na Mszę Świętą o godz.9.30 Wokaliści wraz z kapelą wykonają tradycyjne kolędy i pastorałki podczas Mszy Świętej oraz dadzą koncerty po zakończeniu Eucharystii Zapraszamy na wspólne kolędowanie! Po koncercie będzie można nabyć płyty z kolędami.
 8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

Leave a Comment