Ogłoszenia

3 niedziela zwykła 22 I 2017 r.

Jezus Chrystus stając się człowiekiem, zamieszkał wśród nas przynosząc każdemu dar zbawienia. W liturgii eucharystycznej Pan ponownie przychodzi w sakramentalnych znakach. On będąc światłością świata, oświeca nas swoim słowem oraz posila Ciałem i Krwią. Do pełni spotkania potrzebujemy nawrócenia, aby pokonać wszelkie ciemności obecnego w nas grzechu.

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne naszej parafii. (2150)
 2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele charytatywne.
 3. Dzisiaj o 16.30 Różaniec
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  wtorek 24 I – wsp. św. Franciszka Salezego bpa i dK
  środa 25 I – święto Nawrócenia św. Pawła ap
  czwartek 26 I – wsp. św. bpów Tymoteusza i Tytusa
  piątek 27 I – wsp. bł. Jerzego Matulewicza bpa
  sobota 28 I wsp. św. Tomasza z Akwinu kapł. i dK
 2. Wspólnota dla Intronizacji zaprasza w piątek na adorację Pana Jezusa od 16.00 szczególnie Różę św. Jana Kantego.
 3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii zespół „Retrospekcja” z B-B który modląc się z nami będzie koncertował po Mszy św. o 7 i 9. Będziemy mogli nabyć płyty z ich nagraniami i złożyć ofiarę na ich utrzymanie.
 4. Zmieniony został numer konta parafialnego. Osoby wpłacające przelewem proszę o sprawdzenie numeru na stronie internetowej.
 5. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

Leave a Comment