Ogłoszenia

6 niedziela zwykła 12 II 2017 r.

Ubogaceni całotygodniowym doświadczeniem życia stajemy przed Bogiem, aby składać Mu dziękczynienie za wszystko, co było naszym udziałem. Jednocześnie chcemy Go prosić o wytrwałość w podążaniu drogą wiary. Pragniemy czerpać ze źródeł Bożej mądrości, abyśmy nią inspirowani dokonywali właściwych i odpowiedzialnych wyborów.

 1. Dzisiaj o 16.30 Różaniec
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  wtorek 14 II – święto św. Cyryla mnicha i Metodego bpa, patronów Europy
 2. W piątek modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.
 3. Wspólnota dla Intronizacji zaprasza w piątek na adorację Pana Jezusa od 16.00 szczególnie Różę św. Teresy.
 4. Z okazji zbliżającej się uroczystości Intronizacji NSPJ Chrystusa Króla w naszej parafii we wrześniu 2017r. Wspólnota dla Intronizacji sprzedawać będzie – w przyszłą niedzielę – książkę p.t. „JEZUS KRÓL MIŁOŚCI” o. Mateo. Autor opisuje, na czym polega Intronizacja NSPJ w rodzinie i owoce po Intronizacji.
 5. W ubiegły piątek odbyło się spotkanie przygotowujących się do Bierzmowania. Rodziców proszę o sprawdzenie czy mają zaliczony kolejny semestr.
 6. Zmieniony został numer konta parafialnego. Osoby wpłacające przelewem proszę o sprawdzenie numeru na stronie internetowej.
 7. Składka w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na cele inwestycyjne naszej parafii (izolację wodną fundamentów wokół kościoła – okopanie, izolacja, drenaż, żwir)
 8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

Leave a Comment