Aktualności

I Komunia św.

Tradycyjnie w 1 niedzielę maja w naszej parafii odbywała się uroczystość I Komunii św. W tym roku wyjątkowo przystąpiły dzieci z dwóch klas, ze względu na przeniesienie tej uroczystości do klasy III. Pierwszy raz pojednało się z Chrystusem w Sakramencie Pojednania i przyjęło Go w Najświętszym Sakramencie 29 dzieci z naszej parafii. Byli to:

Buratowski Filip, Dadok Damian, Kliś Dawid, Kużmik Martyna, Nowak Kornelia, Pastor Bartłomiej, Pichórz Paulina, Pszczółka Maja, Talik Paweł, Urbańska Wiktoria, Zemczak Mikołaj, Bigos Grzegorz, Furtak Jakub, Górna Wiktoria, Kliś Filip, Kliś Maja, Kliś Tymoteusz, Kos Piotr, Laszczak Nikola, Łatanik Eryk, Majewski Mateusz, Noworyta Mikołaj, Sadlik Miłosz, Stasica Kacper, Szczyrk Marcel, Tlałka Artur, Warjas Przemysław, Wisła Emilia, Żebrowska Paulina.

Zdjęcia w Galerii

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment