Ogłoszenia

15 niedziela zwykła 16 VII 2017 r.

Po tygodniowym trudzie i wysiłku gromadzimy się wokół Chrystusa, aby przedstawić Jemu radości i smutki. Pragniemy uwielbiać Go za to, że mocą swojego Krzyża przemienia ludzkie słabości i zniewolenia, by człowiek mógł uczestniczyć w wolności i chwale dzieci Bożych. Niech liturgia eucharystyczna pozwoli nam doświadczyć pełnego zjednoczenia ze Zbawicielem świata.

 1. Dzisiejsza składka (kopertowa) przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.
 2. Bóg zapłać p. Stanisławowi Białek za wywrotkę żyznej ziemi.
 3. Dzisiaj o 16.30 Różaniec.
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  czwartek 20 VII – wsp. bł. Czesława kapł.
  sobota 22 VII – święto św. Marii Magdaleny
 1. Wspólnota dla Intronizacji na adorację w piątek zaprasza osoby prowadzące działalność gospodarczą.
 2. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca.
 3. W związku z Intronizacją NSPJ która się dokona w naszej parafii 20 IX i poprzedzającymi je rekolekcjami, wspólnota dla Intronizacji prosi o wsparcie finansowe tego dzieła. (p. Jan, konto parafialne)
 4. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na budowę domu księży emerytów w Andrychowie.
 5. Można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
 6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

Leave a Comment