Ogłoszenia

16 niedziela zwykła 23 VII 2017 r.

Jezus Chrystus ukazał nam prawdę, iż jest przyjacielem człowieka. Jeśli chcemy Go naśladować, musimy odznaczać się wielką otwartością także w odniesieniu do tych, którzy – naszym zdaniem – podążają niewłaściwymi drogami. Bóg budzi w nas nadzieję, że udziela grzesznikom łaski nawrócenia i przebaczenia. Niech udział w niedzielnym zgromadzeniu liturgicznym umocni nas w przekonaniu, że nikt z nas, ale sam Pan Bóg, będzie sądził wszystkich ludzi: z mocą i cierpliwością, sprawiedliwością i łagodnością, mądrością i miłosierdziem.

 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę domu księży emerytów w Andrychowie.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne naszej parafii. (3310)
 3. Dzisiaj o 16.30 Różaniec.
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  poniedziałek 24 VII – wsp. św. Kingi dziewicy
  wtorek 25 VII – święto św. Jakuba ap.
  środa 26 VII – wsp. św. Joachima i Anny rodziców NMP
  sobota 29 VII – wsp. św. Marty
 1. W liturgiczne wspomnienie św. Jakuba modlimy się również przez wstawiennictwo św. Krzysztofa, patrona kierowców. W związku z tym poświęcenie wszystkich pojazdów odbędzie się w naszej parafii w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.
 2. Wspólnota dla Intronizacji na adorację w piątek zaprasza .
 3. Można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
 4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

Leave a Comment