Ogłoszenia

Odpust Parafialny 25 VIII 2019 r.

W naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Bożej Częstochowskiej. Modlimy się w intencji naszej rodziny parafialnej, jak i naszych domowych rodzin i każdego z osobna. Polecamy dzieci, młodzież, dorosłych, rodziny, samotnych, chorych i cierpiących. Pamiętamy o naszych rodakach, kapłanach, jak również tych których dzisiaj tutaj z nami nie ma.

 1. Witamy dziś w naszej parafii nowego proboszcza ks. Krzysztofa Ciurlę. (pochodzi z Ujsół, ostatnio duszpasterzował w Trzebini. Święcenia kapłańskie przyjmował w 1990 r.)
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uświetnili naszą uroczystość, a więc: orkiestrze, chórowi, pocztom sztandarowym, KGW, strażakom, lektorom, ministrantom, dzieciom w strojach komunijnych, dziewczynkom sypiącym kwiaty i każdemu parafianinowi i gościowi obecnym na naszym święcie parafialnym.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłym tygodniu na cele inwestycyjne naszej parafii (3.200)
 4. Dzisiaj o 16.30 Różaniec.
 1. Liturgiczne obchody tygodnia:
  poniedziałek 26 VIII – uroczystość NMP Częstochowskiej
  wtorek 27 VIII wsp. św. Moniki
  środa 28 VIII – wsp. św. Augustyna bpa i dK
  czwartek 29 VIII – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 1. W piątek po Mszy św. spotkanie przystępujących w tym roku do Bierzmowania.
 2. Zakończyliśmy remont toalet. Można już z nich korzystać.
 3. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej. (Dobre Nowiny)

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (następne jutro)

Leave a Comment