Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 PAŹDZIERNIKA 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIX Niedziela Zwykła 20 października 2019 r.

Wprowadzenie do liturgii

Jezus zachęca nas, aby się modlić i nie ustawać .W Niedzielę Misyjną naszą modlitwą pragniemy objąć wszystkich pracujących na Misjach. Prosimy, aby im Pan błogosławił i obdarzał wszelkimi darami.

  1. Dzisiaj o godz. 1630 nabożeństwo różańcowe. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne (malowanie dachu). Bóg zapłać za Waszą ofiarność. Przed kościołem będziemy mogli zakupić ozdoby na Wszystkich Świętych, które przygotowali rodzice. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby Szkoły i Przedszkola.
  2. Siostry Karmelitanki Misjonarki z Trzebini zapraszają dzisiaj na Szkołę Modlitwy Karmelitańskiej. Więcej informacji na plakacie w przedsionku.
  3. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
  4. W środę po Nabożeństwie Różańcowym spotkanie w sprawie utworzenia kawiarenki parafialnej.
  5. W czwartek o 1900 w Szczyrku na Górce Msza Święta w intencji pielgrzymów na Kalwaryjskie Dróżki.
  6. W sobotę o godz. 1500 uroczysta Msza Święta z okazji jubileuszy małżeńskich. Serdecznie zapraszam.
  7. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Grupie X, a w przyszłym tygodniu zapraszamy Grupę XI, Pani Moniki Pszczółki. Sprzątanie przed wprowadzeniem relikwii.
  9. Bóg zapłać za ofiary z okazji XIX Dnia Papieskiego. Zebraliśmy 981,50 zł.
  10. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczyste wprowadzenie relikwii błogosławionych Męczenników z Peru: O. Michała i O. Zbigniewa, którego dokona na Mszy Świętej o godz. 930 Franciszkański Ojciec Bp Edward Kawa ze Lwowa. Gorąco Wszystkich zapraszam do wspólnej modlitwy z do niedawna jeszcze najmłodszym Biskupem na świecie.

Leave a Comment