Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ZWYKŁA

Wprowadzenie do liturgii

Jako wspólnota ludzi w wielu sprawach się różnimy: mamy swoją historię, własne nadzieje, osobiste radości oraz indywidualne porażki. Pomimo wszelkich odmienności łączy nas wiara w Boga Trójjedynego. Prośmy zatem- na zakończenie Tygodnia modlitw o jedność chrześcijan – o ducha jedności wyrażającego się w wielu płaszczyznach.

  1. Dzisiaj o godz. 1630 zapraszam na różaniec. Serdecznie witamy pośród nas ks. Jana Fafułę, który dzisiaj głosi nam Słowo Boże i zbiera ofiarę na budowę kościoła MB Fatimskiej w Zimnej Wodzie na Ukrainie.
  2. We wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.
  3. W czwartek zapraszam wszystkie Wspólnoty na Mszę Świętą o 1600 i wspólny opłatek po Eucharystii.
  4. W piątek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła grupie XXIV, a w tym tygodniu proszę do sprzątania gr. XXV, pani Stanisławy Drewniak.
  7. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką.Są także nowe książki i kalendarze. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na Apostolstwo Dobrej Śmierci. Ofiara od 5 zł.
  8. W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach Świętych poświęcenie gromnic. Dzieci z kl. III zapraszam na Mszę Świętą o 930.
  9. Dodatkowa kolęda, dla Tych którzy nie mogli jej przyjąć w wyznaczonym czasie, będzie 1 i 2 lutego. Chętnych prosimy o uzgodnienie terminu w zakrystii.

Leave a Comment