Ogłoszenia

NIEDZIELA – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

2 luty 2020 rok

Wprowadzenie do liturgii

W świątyni jerozolimskiej starzec Symeon bierze Dzieciątko w ramiona i wyznaje: ”Moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów”. My także wyznajemy, że Jezus Chrystus jest Zbawicielem świata, Światłością oświecającą ludzkie życie i przynoszącą radość. Bądźmy gotowi – jak Symeon i Anna – przyjąć Go do swoich serc.

1. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych święcimy gromnice. O godz. 1630 zapraszam na różaniec, który w tym miesiącu prowadzi Róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus, pani Janiny Zoń.

2. W środę wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

3. W I czwartek miesiąca wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Od godz. 1600 Godzina Święta i możliwość spowiedzi świętej.

4. W I piątek miesiąca od godz. 900 rozpoczniemy odwiedziny chorych. Proszę o zapisywanie w zakrystii. Od 1600 adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta.

5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła grupie XXV, a w tym tygodniu proszę do sprzątania gr. XXVI, pani Haliny Lech.

Bóg zapłać grupom sprzątającym kościół za zakupienie nowego sprzętu do sprzątania.

6. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką. Są także nowe książki i kalendarze. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na Apostolstwo Dobrej Śmierci. Ofiara od 5 zł.

Leave a Comment