Ogłoszenia

NIEDZIELA -UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

11 kwiecień 2020 roku

Wprowadzenie do liturgii

Jesteśmy uczestnikami paschalnego zwycięstwa nad śmiercią, grzechem i złem. Zmartwychwstały Chrystus przygotowuje dla nas wielkanocny posiłek, zaprasza do obficie zastawionych stołów: słowa Bożego i Eucharystii. Niech nasze duchowe spotkanie ze Zmartwychwstałym będzie umocnieniem wiary w prawdę o pustym, zwycięskim grobie Chrystusa. 

  1. W związku z komunikatem ks. Biskupa, w tym tygodniu nie ma żadnych dodatkowych nabożeństw, tylko Msze Święte, w których uczestniczą zamawiający intencje (do 5 osób).
  2. Decyzją księdza biskupa kościół będzie zamknięty. Więcej informacji na stronie internetowej i na drzwiach kościoła.
  3. Przez cały tydzień przeżywamy Oktawę, która jest radością Zmartwychwstania Pańskiego.
  4. Bóg zapłać za wszelką troskę o kościół i parafię oraz oznaki Waszej życzliwości. Szczególnie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii w kościele i przekazane na konto parafialne.
  5. Niech te najbliższe dni będą okazją do wspólnej modlitwy w Naszych domach, aby Pan zachował nas od wszelkich nieszczęść. Zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w domach o godz. 2030. Jest to prośba skierowana do wszystkich wiernych i duchowieństwa.
  6. Serdecznie dziękuję za piękne przygotowanie świątyni na Święta Wielkanocne.
  7. Życzę Wam błogosławieństwa Bożego na ten wyjątkowy i tak trudny czas. Niech Zmartwychwstały Chrystus „Zwycięzca śmierci, piekła i szatana” strzeże nas, broni i napełnia nadzieją na lepsze dni.
  8. Sklep Spożywczy „GROSZEK” w Międzybrodziu Bialskim oferuje usługę dowozu towaru do klienta. Numer telefonu 510 717 996.

 

Leave a Comment