Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

3 Maja 2020 r.

Wprowadzenie do liturgii

Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Ożywieni wewnętrznym pragnieniem spotkania z Jezusem obecnym w liturgii eucharystycznej, chcemy podążać za głosem Dobrego Pasterza wskazującym właściwą drogę. W Nim znajdujemy ochronę i poczucie bezpieczeństwa. On woła każdego z nas po imieniu, prowadzi ku wzajemnej jedności i do wspólnoty z Bogiem.

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Nabożeństwo majowe, codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  2. W nabożeństwach może uczestniczyć 35 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły daną intencję mszalną. Więcej informacji w gablotce i na stronie internetowej parafii.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Floriana, męczennika.
  4. W środę – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba
  5. W I czwartek – o godz. 1700 Godzina Święta i możliwość Spowiedzi Świętej.
  6. W piątek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  7. Bóg zapłać za wszelką troskę o kościół i parafię oraz oznaki Waszej życzliwości. Szczególnie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii w kościele i przekazane na konto parafialne. Ofiary możemy składać do skarbonki w przedsionku kościoła.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła grupie V pani Ewy Drewniak. W piątek sprząta grupa VI pani Violetty Szymańskiej.
  9. Sklep Spożywczy „GROSZEK” w Międzybrodziu Bialskim oferuje usługę dowozu towaru do klienta. Numer telefonu 510 717 996.
  10. Zakład Usług Komunalnych informuje, że 9 maja zbierane będą odpady wielkogabarytowe. Zgłoszenia do 8 maja, pod numer telefonu podany na harmonogramie odbioru odpadów ( 660 009 285).

Leave a Comment