Aktualności

Ukończenie kursu ALFA

05 grudnia br. zakończyła się w Naszej Parafii  pierwsza edycja Kursu Alfa. Kurs obejmował  10 spotkań  organizowanych raz w tygodniu w środę  i z jednego spotkanie weekendowego.

Za ten czas łaski ,  kiedy wzajemnie  ubogacaliśmy się radością, pokojem, dobrem  dziękujemy Bogu. Doświadczyliśmy obecności TEGO , który  przemienia  ciągle nasze serca , nasze życie ,  jeżeli tego chcemy i w wolności powiemy -tak chcę JEZU  przyjąć Cię , jako mojego Pana i Zbawiciela, niech TWÓJ plan na moje życie , będzie moim planem. Wiemy , że nie jest to możliwe , gdy pokładamy nadzieje w sobie, ale wszystko możemy w TYM , który nas umacnia –JEZUS.  JEZUS  rozświetla nasze życie z NIM niczego nie musimy się lękać.

Dziękujemy  również Naszemu księdzu Waldemarowi Niemiec , że przyjął nas serdecznie , błogosławił na każdym spotkaniu , włączył się aktywnie w uczestniczenie w Kursie oraz w intencji uczestników Kursu odprawi Mszę Św.  dziękczynną za łaski otrzymane  z prośbą o wzrost duchowy  uczestników Kursu. ”  Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca.” PSALM 37,4

Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem Grażyna Gwóźdź

Leave a Comment