Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

25 października 2020 r.

Wprowadzenie do liturgii

W ostatnią niedzielę października Chrystus przypomina nam o najważniejszym Przykazaniu, na  którym  opiera  się  autentyczne   życie   chrześcijanina:  o   Przykazaniu   Miłości   Boga  i bliźniego. Módlmy się, abyśmy każdego dnia żyli tym Przykazaniem, a modlitwa różańcowa nas umacniała.

  1. Dzisiaj o godz. 1630 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. W środę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W piątek – od godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1700 Różaniec, a następnie Msza Święta.
  4. Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła grupie XXIX pani Bogumiły Wojtanek. Na najbliższy piątek proszę do sprzątania grupę I pani Barbary Biernatek.
  5. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką. Są również książki, które dzięki uprzejmości dobrych Ludzi, możemy zabrać do poczytania na długie jesienne wieczory. Dla chętnych są do nabycia modlitewniki do św. Jana Pawła II i kalendarze na Nowy Rok 2021.
  6. Serdecznie dziękuję wszystkim dobroczyńcom i dobrodziejom, którzy przyczyniają się do prac remontowych w naszej świątyni.
  7. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne złożyliście ofiarę 7290 zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.
  8. W związku z nowymi obostrzeniami od 17 października, aż do odwołania, w kościele może przebywać 80 osób. Więcej informacji na stronie internetowej, na drzwiach kościoła i w gablotce.
  9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Zamiast modlitw na cmentarzu, będziemy zmarłych polecać w kościele o godz. 1400. W zakrystii możemy składać na wypominki roczne i jednorazowe.
  10. Stowarzyszenie Bajeczne Beskidy razem ze Strażakami i Radnymi Sołeckimi będą rozwozić pakiety wśród mieszkańców. Gdyby ktoś nie otrzymał pakietu, to w przyszłą niedzielę będą do odbioru w kościele.

Leave a Comment