Aktualności

Powołanie Apostolstwa Dobrej Śmierci w naszej parafii

W dzień uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  w  Naszej Parafii utworzona została wspólnota Apostolatu Dobrej Śmierci, która liczy 70 parafian. Czciciele Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci będą spotykać się na modlitwie różańcowej do Siedmiu Boleści Matki Bożej w każdy………….miesiąca przed Mszą Św. odprawianą w intencji członków ADŚ żyjących i zmarłych. Regionalne Dni Skupienia ADŚ  odbywają się  2 dnia każdego miesiąca  w kościele św. Piotra i Pawła w Skoczowie, natomiast doroczne spotkanie odbywa się w ostatnią sobotę przed Adwentem w  Sanktuarium Świętego Mikołaja  w  Pierśćcu koło Skoczowa, na które zapraszamy członków i sympatyków  Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Z radością dziękujemy Bogu za dobro, które powstało w Naszej Parafii . Niech Bóg błogosławi to dzieło, aby się rozrastało i przynosiło obfite owoce. Amen.

Parafialna zelatorka Grażyna Będkowska-Gwóźdź

Leave a Comment